Marzenie się spełnia: 7-letnia dziewczynka otrzymuje „pozwolenie na posiadanie jednorożca

unicorn license

Madeline pokazuje, jak daleko można zajść dzięki wyobraźni i determinacji

Madeline, siedmiolatka z Kalifornii, naprawdę bardzo kocha jednorożce. Tak bardzo, że pewnego dnia chciałaby mieć swojego własnego. Ale żeby posiadać jednorożca, potrzebowała pozwolenia. I tak napisała do hrabstwa Los Angeles, aby spełnili jej życzenie. 

Pytanie

Madeline jest fanką jednorożców od trzeciego roku życia. Wie wszystko, co można wiedzieć o tych mistycznych stworzeniach i doskonale wie, jak się nimi opiekować. Powiedziała CBS, że ważne jest, aby widziały tęcze, światło słońca i księżyca.

Ale jeśli chcesz posiadać jednorożca, potrzebujesz pozwolenia na posiadanie go na swoim podwórku. I właśnie o to Madeline poprosiła w swoim liście hrabstwo Los Angeles.

Życzenie spełnione

I otrzymała list zwrotny. Marcia Mayeda, dyrektor Animal Care and Control dla L.A. County, powiedziała CBS, że list dotyczył wymagań związanych z posiadaniem tak dużego zwierzęcia. Powiedziała: „Pierwszym wymogiem jest to, że należy przestrzegać wszystkich przepisów hrabstwa dotyczących trzymania zwierząt. Dziewczynka będzie musiała karmić jednorożca arbuzem przynajmniej raz w tygodniu 'bo to ich ulubiony przysmak’ …. Będzie musiała polerować róg jednorożca przynajmniej raz w miesiącu miękką szmatką”. Madeline zgadza się przestrzegać tych zasad i w dniu swoich 7 urodzin otrzymuje pierwsze w historii pozwolenie na posiadanie jednorożca.

Teraz wszystko, co Madeline musi zrobić, to znaleźć jednorożca. I dokładnie wie, gdzie mieszkają. Według siedmiolatki mieszkają w magicznym lesie w Szkocji, a ona „…poleci samolotem, a potem znajdzie jednorożca w magicznym lesie i przywiezie go z powrotem samolotem – powiedziała CBS.

Fundacja

Ponieważ wiadomość o Madeline i jej licencji na jednorożca była tak wielkim hitem, Fundacja Los Angeles County Animal Care założyła fundusz o nazwie „Madeline’s Unicorn Fund”. Ludzie mogą przekazać 25 dolarów na rzecz fundacji i otrzymać swoją własną licencję na jednorożca.

Madeline powiedziała, że to doświadczenie nauczyło ją, że „…jeśli czegoś chcesz, to musisz o to poprosić. A żeby o to poprosić, trzeba coś zrobić.”

Przeczytaj także: Zaginiony buldog w końcu połączył się ze swoją rodziną

Source: CBS News | Image: Unsplash, James Lee