Oto trzy znaki zodiaku, które nienawidzą zimy

winter

Dla niektórych ludzi, jest po prostu zbyt zimno na zewnątrz

Robienie bałwanów, jazda na łyżwach, spacery po jarmarkach świątecznych przy temperaturze poniżej zera stopni Celsjusza, ogrzewanie rąk ciepłym kubkiem Glühwein; niektórzy ludzie kochają zimę! Ale są też tacy, którzy wolą hibernować aż do ponownego nadejścia wiosny. Te trzy znaki zodiaku nienawidzą zimy. Czy jesteś jednym z nich?

Koziorożec

Mimo że Koziorożce rodzą się w środku zimy, nie chcą mieć nic wspólnego z zimną pogodą. Koziorożce wolą zostać w środku, gdzie jest ciepło. Chcą wtulić się w koc i cieszyć się miłym, gorącym kubkiem kakao. Opatulony kocem Koziorożec już myśli o letnich ucieczkach wypełnionych lodowymi napojami, palmami i żółtymi plażami.

Lew

Lwy mają dużo energii. A przynajmniej robią to latem. Mroźne zimowe dni wysysają Lwa z całej energii, pozostawiając go pozbawionego zapału i iskry. Lwy wolałyby hibernować do początku lata, sezonu, w którym rodzi się Lew. Tak więc dla Lwów zima trwa, dopóki nie będą mogły znów być sobą, gdy nadejdzie lato.

Rak

Raki najczęściej cierpią na dolegliwości fizyczne, które pojawiają się wraz z zimnem: ich skóra staje się sucha, włosy stają się rozmyte i statyczne, a ich palce u rąk i nóg będą zimne przez cały czas. Na dodatek Raki są podatne na przeziębienia bardzo łatwo; to kolejny powód, dla którego nie czują się podekscytowane początkiem zimy.

Jeśli jesteś jednym z tych znaków zodiaku, możesz rozpoznać niektóre z problemów, z którymi możesz się zmierzyć podczas tych zimniejszych miesięcy. Jeśli znasz Koziorożca, Lwa lub Raka, możesz chcieć podarować im koc lub zrobić im parującą, gorącą filiżankę mleka czekoladowego, aby przejść przez sezon zimna i jeszcze zimniejszy.

Przeczytaj także: Oto co możesz zrobić, aby zapobiec odmrożeniom tej zimy

Source: Libelle | Image: Unsplash, Alex Padurariu