Pewna kobieta zostaje zmuszona do opuszczenia parku wodnego z powodu „nieodpowiedniego stroju”

opuszczenia parku

43-letnia mama zostaje wyproszona przez dwie pracownice parku

W upalny letni dzień nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu z dziećmi w parku wodnym. Dzieciaki świetnie się bawią, a ty w końcu możesz się ładnie opalić. Jednak dla pewnej Amerykanki o imieniu Madelyn dzień w aquaparku okazał się zupełnie inny. Została szybko wyprowadzona z powodu „nieodpowiedniego stroju”.

Trudne czasy

Madelyn jest kochającą mamą, która robi wszystko, aby uszczęśliwić swoje dzieci. Tak bardzo troszczy się o innych, że czasami zapomina o dbaniu o siebie. To samo wydarzyło się kilka lat temu, kiedy dostała przepukliny i była z tego powodu w większości unieruchomiona. Madelyn przybrała na wadze i nie czuła się wtedy dobrze.

Życiowa zmiana

W pewnym momencie swojego życia Madelyn zdała sobie sprawę, że musi lepiej o siebie zadbać. Zbyt długo się zaniedbywała, całkowicie skupiając się na swojej rodzinie. Madelyn zdecydowała, że musi schudnąć, ale dopiero rok później była w stanie coś zmienić. I tak właśnie zrobiła! Zgubiła około stu funtów w ciągu dwóch lat. Pięć lat później Madelyn nadal utrzymywała ten sam zdrowy styl życia i czuła się pewnie w swoim ciele.

Wizyta w parku wodnym

W upalny letni dzień dzieci Madelyn chciały pójść do parku wodnego. Dawna Madelyn, która ważyła kilka funtów więcej, nigdy by się tam nie wybrała. Jednak nowa i przede wszystkim sprawna Madelyn tego chciała. Wyciągnęła swoje nowe czarne bikini i zabrała całą rodzinę do Adventure Oasis Water Park.

Dużo pewności siebie

Brak czucia się komfortowo w bikini to prawdopodobnie coś, co zna wiele kobiet. Madelyn zawsze cierpiała z tego powodu, jednak tamtego dnia miała dobry dzień. Czuła się dobrze we własnej skórze i ciele. I słusznie, bo przez ostatnie lata ciężko walczyła, żeby tak się czuć.

Kontynuuj czytanie na następnej stronie.

Strona 1/2