Pewna kobieta zostaje zmuszona do opuszczenia parku wodnego z powodu „nieodpowiedniego stroju”

Ostrzeżenia pracownic

Madelyn postanowiła położyć się na ręczniku, kiedy nagle podeszły do niej dwie pracownice. Nie mogła uwierzyć w to, co powiedziały jej te kobiety. Poprosiły Madelyn o opuszczenie parku, ponieważ bikini, które miała na sobie, było „za małe” i „nieodpowiednie”.

Dezorientacja

Kiedy Madelyn odwróciła się, by spojrzeć na inne kobiety w parku wodnym, miała mętlik w głowie. Były ubrane tak samo jak ona. Madelyn zawstydziła się, jednak uczucie szybko przerodziło się w gniew. Zbyt ciężko pracowała, żeby ją tak obrażać. – Moje ciało wygląda inaczej niż młodych dziewczyn w bikini, dlaczego mam się wstydzić swojego ciała? Czuję się dobrze w bikini i jestem szczęśliwa taka, jaka jestem – wykrzyknęła. Na to pracownice stwierdziły, że dół bikini jest „nad wyraz nieodpowiedni”.

Egzekwowanie prawa

Według pracownic kobieta miała dwie możliwości: założyć szorty na bikini lub wyjść z parku wodnego. Madelyn nie zgodziła się na żadną z opcji i poprosiła o rozmowę z kierownikiem. – Jeśli chcecie, żebym wyszła, lepiej zadzwońcie na policję i każcie mnie eskortować – krzyknęła Madelyn. Wkrótce przyjechała więc policja, aby wyprowadzić Madelyn z parku. Nie dlatego, że zgadzali się z pracownicami parku wodnego, ale dlatego, że musieli wykonać swoją pracę. – W zasadzie nie mamy nic do gadania – powiedzieli Madelyn funkcjonariusze. – Mamy nadzieję, że po naszych minach widać, co o tym myślimy…

Strona 2/2

Czytaj także: Czy wiesz, że źle nalewasz oliwę z oliwek?

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Article Stone| Zdjęcie: kadr z wideo WPTV News