Wszystko, co musisz wiedzieć o związku księcia Williama i Kate Middleton

Relacja księcia i księżnej nie należała do najłatwiejszej

Ślub Williama i Kate Middleton wyglądał jak z bajki. Znają się od czasów college’u; później ich miłość nagle rozkwitła. Mają troje dzieci i wydają się silną parą. Niestety nic bardziej mylnego; oni również mieli swoje wzloty i upadki. O ich życiu prywatnym krąży wiele plotek. Nagle nie wydaje się już tak wspaniałe być członkiem rodziny królewskiej…

Tak się wszystko zaczęło

William i Kate po raz pierwszy spotkali się w St. Andrew’s College, gdzie mieszkali w tym samym akademiku. Kate natychmiast zwróciła uwagę młodego Williama, jednak nie była wówczas jedyną kobietą w jego życiu. Carley Massy-Birch, studentka twórczego pisania i filologii angielskiej, również interesowała się Williamem. Według plotek Williamowi podobała się cała uwagą, którą otrzymywał.

Przerwa

W pewnym momencie William związał się z Carley, jednak relacja ta szybko się zakończyła. Okazało się, że książę nadal żywi uczucia do swojej byłej dziewczyny, Arabelli Musgrave. Para poznała się, zanim William poszedł do college’u, jednak postanowiła zrobić sobie przerwę. Arabella nie oczekiwała, że William będzie na nią czekać, kiedy nie będą razem.

Atencja kobiet

William bardzo tęsknił za swoją byłą, jednak nadal chciał zwracać na siebie uwagę innych kobiet. Wtem pojawiła się Kate, która zobaczyła Williama w zupełnie innym świetle. Kate była kiedyś modelką na pokazie mody, na którym akurat znajdował się książę. Podobno opadła mu szczęka, gdy zobaczył ją przechadzająca się po wybiegu w przezroczystej sukience i bieliźnie.

Afterparty

Zaraz po pokazie William poszedł poszukać Kate. Zdjęcia z imprezy pokazują, że przez cały czas byli razem i rozmawiali. W końcu William wykorzystał swoją szansę i pocałował Kate. Kate, która wciąż spotykała się z innym studentem o imieniu Rupert Finch, była zaskoczona jego reakcją i wycofała się.

Nowe zakwaterowanie

Wkrótce potem związek Kate i Ruperta rozpadł się, a Kate zaczęła spotykać się z księciem. Było to na tyle poważne, że postanowili przeprowadzić się razem do nowego mieszkania. Robili wszystko, by nie przyciągać uwagi tabloidów, ponieważ zawsze byli uważnie przez nie obserwowani.

Chcesz poznać zakończenie tej historii? Przeczytaj więcej na następnej stronie!

Strona 1/3