Wszystko, co musisz wiedzieć o związku księcia Williama i Kate Middleton

William Kate

Jecca Craig

Byli obserwowani tak bacznie, że w gazetach pojawiły się zdjęcia Williama z inną kobietą. Kobieta ta, o imieniu Jecca Craig, zorganizowała nawet coś w rodzaju ceremonii zaręczynowej z Williamem, podczas której wyznali sobie miłość. Wszystko to gdy był jeszcze w związku z Kate.

Brak stałej dziewczyny

William zaprzeczył w prasie, aby był z kimkolwiek związany i powiedział, że nie szuka stałej relacji. Powiedział na przykład: – Jeśli naprawdę lubię jakąś dziewczynę, a ona mnie, to zapraszam ją na randkę. Rzadko się to zdarza. Książę miał wtedy 21 lat. Wie także, jakie konsekwencje niesie dla drugiej osoby związek z nim. – Nie chcę stawiać przyszłych dziewczyn w trudnej sytuacji, ponieważ wiele osób tak naprawdę nie rozumie, co oznacza spotykanie się ze mną – kontynuował William. Wyjaśnił też, że denerwuje go to, co media wypisują o dziewczynach.

Impreza u Williama

Na imprezie u Williama były obecne obie jego dziewczyny; Jecca siedziała przy głównym stole, a Kate w holu przy innym. Plotki głosiły, że Jecca specjalnie sobie tego zażyczyła. Czy mogła być świadoma konkurencji?

Wyjazd na narty

Pomimo Jecci i zaręczyn, William i Kate nadal byli razem. Chociaż starali się zachować prywatność, prasa w końcu dowiedziała się o ich związku. Zostali zauważeni w 2004 roku podczas wyjazdu na narty. Nie minęło jednak wiele czasu, gdy Kate nie wytrzymała zachowania Williama i zerwała związek.

Anna Sloan

Kate dowiedziała się również, że Williamowi wpadła w oko inna dziewczyna, Amerykanka Anna Sloan. Oprócz tego była jeszcze „przyjaźń” z dziedziczką Isabellą Anstruther-Gough-Calthorpe. William próbował przekonać Kate, że nie ma między nimi żadnych romantycznych uczuć, jednak Kate nie zmieniła zdania.

Strona 2/3