Czy „Rozmowy w toku” zostaną wznowione? Ewa Drzyzga wypowiada się na temat programu!

Czy Ewa Drzyzga ponownie poprowadzi talk-show „Rozmowy w toku”?

Od chwili, gdy prezenterka i dziennikarka Ewa Drzyzga otrzymała angaż w programie „Dzień dobry TVN”, jej fani zaczęli zadawać sobie pytanie, czy istnieją jakiekolwiek szanse na wznowienie słynnego i cenionego talk-show „Rozmowy w toku”. Sprawdź, jak te oczekiwania skomentowała dawna prowadząca!

Widzowie proszą o powrót „Rozmów w toku”. Wydawać się może, że tęsknią za tą produkcją, ale ja sama zastanawiam się nad tym, na ile jest wyłącznie tęsknota za czymś, co ich kształtowało i co wiąże się bezpośrednio z okresem młodości, za czymś do czego miło się wraca — jak do drożdżówki upieczonej przez babcię — a na ile jest to faktyczna potrzeba właśnie tak poprowadzonej rozmowy — skomentowała sprawę Ewa Drzyzga.

W dalszej części wywiadu znana dziennikarka rozwinęła nieco swoją myśl, doprecyzowała iż odnosi ona wrażenie, że w Polsce realnie brakuje przestrzeni, w której ludzie mogliby po prostu ze sobą porozmawiać. Następnie dodała:

„Z raportów na temat kondycji psychicznej Polaków, można wywnioskować, że jednak to jest ważne, bo może jest za mało miejsc, w których ludzie mogą zostać zwyczajnie wysłuchani. Ludzie się ze sobą nie spotykają tak jak miało to miejsce dawniej. Kiedyś różne osoby odwiedzały się wzajemnie w swoich domach, aby ze sobą pokonwersować. Takie zachowania są w pewnym stopniu terapeutyczne i leczące” — kontynuowała Ewa Drzyzga.

Jak wynika z wypowiedzi Drzyzgi, nie ma jasnego zapewnienia o powrocie „Rozmów w toku”, jednak ze słów prezenterki wynika, że mocno zastanawia się nad wznowieniem programu, ponieważ dostrzega w tym spełnienie potrzeb wielu swoich widzów.

Źródło: Dzień dobry TVN | Obraz: YouTube video stills