Od sławy do pracy od 9 do 5: Zmagania z byciem celebrytą z listy D

 

Nie każda gwiazda pozostaje sławna na zawsze. Prawie nie uwierzyliśmy w rzeczy, które niektórzy celebryci z listy D musieli zrobić po zakończeniu swojej sławy … 21 celebrytów, którzy podjęli zaskakujące ścieżki kariery: pamiętasz „Ice Ice Baby”? Vanilla Ice i inni celebryci, którzy podjęli się zwykłej pracy.

Nie jest niczym niezwykłym, że gwiazdy muszą pracować na etacie, tak jak reszta z nas, nawet jeśli kiedyś były sławne. Niezależnie od tego, czy próbują związać koniec z końcem po tym, jak ich sława osłabła, czy po prostu szukają czegoś do zrobienia w czasie wolnym, wiele gwiazd w pewnym momencie swojego życia podjęło pracę od 9 do 5.

Na przykład, czy pamiętasz popularny program dla dzieci 'The Sweet Life of Zac and Cody’? Albo program telewizyjny 'Two And A Half Men’? Cóż, nawet jeśli ci aktorzy wydawali się mieć wszystko dopracowane, pozory mogą mylić… Nawet niegdyś sławny raper Vanilla Ice, znany z piosenki „Ice Ice Baby”, podjął się różnych prac, które z pewnością Cię zaskoczą. Niektórzy celebryci przeszli nawet od kwitnącej kariery aktorskiej, do pracy w starbucksie lub co gorsza: popełniania przestępstw…

Więc szybko kontynuuj czytanie, ponieważ wybraliśmy 21 najbardziej znanych celebrytów, którzy zupełnie zmienili swoje życie. Przyznajemy, że łatwo jest zapomnieć, że celebryci to tylko normalni ludzie, którzy muszą ciężko pracować, aby zarobić na życie, nawet jeśli mieli swój czas w świetle reflektorów. Więc następnym razem, gdy zobaczysz celebrytę pracującego od 9 do 5, nie bądź zaskoczony – oni są tacy sami jak reszta z nas!