Zagrała Alutkę w „Rodzinie zastępczej”. Co dziś robi i jak wygląda Joanna Trzepiecińska?

Znamiennego „To FASCYNUJĄCE!” w wykonaniu Alutki nie sposób zapomnieć. Bogata blondynka, sąsiadka i częsty gość tytułowej „Rodziny zastępczej”, na stałe wpisała się do popkultury. Dziś ma 56 lat i…

Wciąż nie przestaje działać na scenie!

Warto jednak zacząć od przypomnienia roli Alutki. Joanna swoją kreacją aktorską wniosła dużo ciepła i uśmiechu do serialu. Jako żona Jędruli, nie pracowała, a jej głównym hobby było… chodzenie na zakupy. Jako „typowa blondynka z kawałów” mało wiedziała o świecie, ciężkiej pracy i „prawdziwym” życiu. Jej przemyślenia niejednokrotnie wprawiały w osłupienie i konsternację Piotra Fronczewskiego, serialowego ojca. To była wręcz genialna rola Trzepiecińskiej!

To nie był jej jedyny znany serial…

Joannę można było oglądać również w „Plebanii” i „Na dobre i na złe”. Mało kto wie, że prawdziwą sławę zyskała dużo wcześniej, dzięki wspaniałej roli Królewny Śnieżki w musicalu teatralnym z 1994 roku, czyli na pięć lad przed pierwszym klapsem na planie „Rodziny zastępczej”.

Czym dziś zajmuje się Joanna Trzepiecińska? Dowiesz się na następnej stronie!

_________________

Alutka wraca do telewizji

Programy muzyczne w TV od lat cieszą się ogromną popularnością i oglądalnością, niezmiennie od czasów pierwszego „Idola”. W marcu 2022 w telewizji TVN zadebiutował nowy format na licencji koreańskiej „Mask Singer”. Podobnie jak w innych produkcjach, jest tutaj czworo jurorów (w tym przypadku detektywów), a należą do nic Kuba Wojewódzki, Kacper Ruciński, Julia Kamińska i… Joanna Trzepiecińska!

Czy poznajesz żonę Jędruli?

Joanna zmieniła fryzurę, a od czasów zwolnienia z Teatru Studio w 2012 roku, bardzo mocno zadbała o swój wgląd. To wspaniała aktorka, która z każdym rokiem młodnieje – tak można podsumować jej obecny wizerunek. Dojrzała, ale nie straciła animuszu, wciąż czaruje publiczność. Na pierwszy rzut oka — między innymi dzięki mocno falowanym włosom — trudno dostrzec podobieństwa do serialowej Alutki.

„Mask Singer” dopiero się rozkręca. Czy ta produkcja stanie się przepustką do nowej, jeszcze większej sławy Joanny Trzepiecińskiej? Jesteśmy zdania, że „rola życia” jeszcze jest wciąż przed tą aktorką!

Obraz: YouTube video stills