Spróbuj dodać trochę aspiryny do swojej pralki; rezultat jest niesamowity

aspirin
Dodanie aspiryny do prania może sprawić cuda!

Nawet przy najlepszych środkach piorących i cyklach prania w nowoczesnych pralkach, prawie niemożliwe jest upewnienie się, że białe ubrania pozostaną białe. Na szczęście istnieje coś takiego jak aspiryna, a prawdopodobnie masz już to w swojej apteczce!

To brzmi dziwnie, ale działa!

Matowe

Nawet jeśli używasz tych detergentów do prania, które obiecują Ci, że Twoje białe ubrania wyjdą bielsze niż białe, nie możesz uniknąć szarawych plam i żółtych pach. Z każdym praniem białe ubrania wydają się być coraz bardziej matowe i szare. Jak więc zatrzymać ten proces? To bardzo proste; wszystko czego potrzebujesz to rodzaj leku, który każdy prawdopodobnie ma w swojej apteczce. Jedyną rzeczą, której potrzebujesz, aby upewnić się, że Twoje pranie znów wyjdzie idealnie białe, jest pięć tabletek aspiryny po 325 miligramów każda.

Aspiryna

Umieść tabletki w dużej misce lub wannie z gorącą wodą, aby pozwolić im się rozpuścić. Mieszaj tę wodę z aspiryną, aż wszystkie tabletki całkowicie się rozpuszczą. Aby upewnić się, że tabletki rozpuszczą się szybciej, możesz również pokruszyć je przed włożeniem do wody. Następnie umieść matowe, białe ubrania w misce lub wannie z wodą z aspiryną i pozostaw je tam do namoczenia na osiem godzin. Możesz też po prostu dodać kilka aspiryn do pralki, ale metoda moczenia działa lepiej. Po tym, jak pozwolisz ubraniom się namoczyć, nadal musisz je wyprać w pralce, tak jak normalnie.

Chcesz wiedzieć, jak sprawić, by ciemne i kolorowe ubrania zachowały swój kolor we właściwy sposób, nie stając się matowe? Przejdź na następną stronę po przydatną wskazówkę z udziałem czarnego pieprzu!