Nikomu by nie przyszło do głowy, że ta posiadłość została wyceniona na niespełna 2 miliony dolarów, ale rzuć okiem do środka, a wszystko stanie się jasne!

Pokój dzienny

Salon po prostu zapiera dech w piersiach, od razu widać powody, dla których te budynek został wyceniony na tak bajońską kwotę. Parkiet z drewna dosłownie lśni, ściany obnażają gołą cegłę, dodając wszystkiemu industrialnego klimatu. Ponadto znajdziemy tutaj mnóstwo kolorowych elementów dekoracyjnych z drewnianymi detalami. Aranżacja godna podziwu!

Pomieszczenie kuchenne

Kuchnia jest otwarta i łączy się z salonem. W jej centralnej części umiejscowiona została marmurowa wyspa, dająca spore pole do manewru podczas przygotowywania potraw. Wprost nie mogliśmy oderwać naszych oczu od sufitu i zakręconych schodów wiodących na antresolę! Co za styl!

Pomieszczenie kuchenne, część druga

Spójrzmy jeszcze raz na kuchnię pod innym kątem. Ściany z odkrytych cegieł i marmur wyeksponowany od frontu robią wrażenie, nieprawdaż? Ten styl jest połączeniem sielskich klimatów z futuryzmem, to istny strzał w dziesiątkę!

Czytaj więcej na następnej stronie.

Strona 2/3