Czy „Rozmowy w toku” zostaną wznowione? Ewa Drzyzga wypowiada się na temat programu!

Chyba każda osoba w Polsce doskonale wie, kim jest Ewa Drzyzga — prezenterka telewizyjna i doskonała dziennikarka, która zasłynęła głównie dzięki prowadzeniu talk-show „Rozmowy w toku”.

Warto wspomnieć, że właśnie poprzez uczestnictwo w tym programie, Drzyzga została nagrodzona Wiktorem (tj. nagrodą Akademii Telewizyjnej, takie wyróżnienia przyznawane są od 1985 roku) w kategorii na Osobowość telewizyjną. Ponadto doceniono ją także Telekamerami i Złotą Telekamerą. 

„Rozmowy w toku” to polski program telewizyjny typu talk-show. Był on emitowany na antenie TVN przez aż 16 lat! Pierwszy odcinek wyświetlony został 10 kwietnia 2000, ostatni zaś 4 listopada 2016 roku. Fani od lat dopytują, czy jest jakakolwiek szansa na przywrócenie ich ulubionego programu. Co na ten temat ma do powiedzenia była prowadząca, Ewa Drzyzga?

Warto zaznaczyć, że przez kilkanaście lat trwania „Rozmów w toku”, w programie gościło kilka tysięcy osób, które miały śmiałość podzielenia się z innymi trudnymi i często dość kontrowersyjnymi poglądami i faktami ze swojego życia prywatnego. 

Po tym, gdy popularny talk-show został zdjęty z anteny TVN, Ewa Drzyzga podjęła próbę poprowadzenia innych programów. Były to między innymi „36,6°C” w telewizji TVN oraz „Raport Life” w Discovery Life. Z kolei od września 2020 prezenterka stała się współprowadzącą w tzw. telewizji śniadaniowej, „Dzień dobry TVN”. Występuję tam w towarzystwie Agnieszki Woźniak-Starak, 

Jednak fakt, iż Ewa Drzyzga ponownie pojawiła się na ekranie TVN nie zaspokoiło jej fanów. Stało się wręcz przeciwnie, ponieważ widzowie zaczęli dopytywać o to, czy istnieją jakiekolwiek szanse, aby talk-show „Rozmowy w toku” został wznowiony. Znana prezenterka postanowiła odnieść się do tych pytań i rzucić na tę sprawę odrobinę światła. Czy rzeczywiście można liczyć na powrót tej cenionej przez wielu produkcji? Sprawdź, jakie jest stanowisko byłej prowadzącej, Ewy Drzyzgi! Przejdź do następnej strony, aby poznać odpowiedź!