Rozstanie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Wiemy dlaczego Antek porzucił żonę!

Z całą pewnością wiele osób doskonale pamięta czas, gdy Antek Królikowski — znany z filmów, takich jak „Pętla”, „Wkręceni 2” i „Lejdis” — pozostał w związku z Julią Wieniawą (tj. odtwórczynią roli Pauliny w serialu telewizyjnym „Rodzinka.pl”).

Para była razem w latach 2017-2018, a potem ich drogi się rozeszły. Królikowski szybko wkroczył w nową relację romantyczną, tym razem z Katarzyną Dąbrowska. Jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu. 

Antoni Królikowski bardzo szybko znalazł nowy obiekt westchnień. Uczucia ulokował wówczas w Joannie Opoździe (znanej m.in. z produkcji, takich jak „Planeta Singli” i „Disco Polo”). Tym razem wszyscy sądzili, iż jest to coś bardzo poważnego — i faktycznie tak było. Para wzięła ślub, a kilka dni temu na świat przyszedł ich syn Vincent. Niestety, dziecko urodziło się tuż po tym, gdy jego rodzice postanowili się rozstać. Fanów szczególnie wzburzyła postawa Antoniego, który — według najnowszych ustaleń — wdał się w nowy romans wtedy, gdy jego żona leżała w szpitalu i walczyła o utrzymanie ciąży. Oznacza to, że Joanna została zdradzona przez męża jeszcze zanim ten miał okazje po raz pierwszy zobaczyć swoje nowonarodzone dziecko. 

Ten splot wydarzeń sprawił, że małżeństwo Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy istnieje teraz wyłącznie na papierze. To wielki szok dla fanów, którzy byli przekonani o głębokim uczuciu łączącym tę parę. O prawdziwej miłości mogło tutaj świadczyć wiele sytuacji. Przykładem jest choćby to, że Królikowski stanął w obronie swojej żony w czasie trwania konfliktu z Dariuszem Opozdą. Warto też przypomnieć o wsparciu, którego Antoni udzielał Joannie w pierwszych miesiącach trwania ciąży, która od samego początku była zagrożona. 

Wiele osób zadaje sobie pytanie o to, co właściwie sprawiło, że Królikowski postanowił wdać się w romans i zostawić swoją żonę po zaledwie siedmiu miesiącach małżeństwa? Dlaczego zdecydował się na taki krok? Kim jest jego nowa dziewczyna? Przejdź do następnej strony, aby poznać szczegóły!