Rozstanie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy! Wiemy dlaczego Antek porzucił żonę!

Kim jest nowa dziewczyna Antoniego Królikowskiego? Szokujące wieści!

Joanna Opozda zaledwie kilka dni temu wydała na świat swojego syna Vincenta. Aktorka wstawiła wówczas na swojego Instagrama zdjęcie z uroczym opisem.Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo!”— wyznała we wstępie, a potem przyznała się do trudności, z którymi miała wcześniej do czynienia.

„Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu. Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy!”Opozda w ani jednym zdaniu nie wspomniała o swoim mężu, Antonim Królikowskim. Nie dodała również znacznika jego konta na udostępnionym przez siebie zdjęciu. 

Tego samego dnia na Instagramie Królikowskiego pojawił się lakoniczny wpis o narodzinach jego syna, w którym skupił się bardziej na kwestiach numerologicznych dotyczących daty przyjścia dziecka na świat, aniżeli tego zdarzenia samego w sobie. Aktor wprawdzie udostępnił zdjęcie swojej żony, gdy ta śpi obejmując malucha, ale w samym poście nawet nie zająknął się na jej temat. 

Wszystko dlatego, że para postanowiła się rozstać. Sytuacja jest konsekwencją zdrady, której dopuścił się Królikowski. Joanna uznała, że zachowanie Antoniego jest niedopuszczalne. 

Na portalu Pudelek.pl opublikowano wypowiedź osoby, która uważa, że Antek ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała w szpitalu i starała się utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął się gubić we własnych kłamstwach i Asia dowiedziała się o wszystkim. To musiał być dla niej ogromny cios, zwłaszcza zważając na to, jak całkiem nie dawno została upokorzona publicznie przez własnego ojca”.

Interesujący wydaje się fakt, że kobieta dla której Antek Królikowski zostawił Joannę Opozdę, nie jest w żaden sposób związana ze światem polskiego showbiznesu! Aktor związał się z młodą i bardzo ambitną prawniczką o imieniu Izabela. Para poznała się, gdy wraz ze swoją żoną wprowadzał się do mieszkania, które Joannie sprezentował jej ojciec. Izabela była sąsiadką Antka. Nikt nie podejrzewał, że gwiazdor zachowa się w tak perfidny sposób!

Źródło: Wysokie Obcasy | Obraz: YouTube video stills