Sylwia Bonda o Antku Królikowskim: „Jest tylko jedno słowo opisujące takie zachowanie mężczyzny!”

Dosłownie kilka dni temu Antoni Królikowski — aktor znany przede wszystkim z produkcji filmowych, takich jak „Pętla”, „Lejdis”, „Miasto 44” oraz „Czas honoru” — zostawił swoją żonę, Joannę Opozdę po zaledwie siedmiu miesiącach trwania małżeństwa.

 Kiedy aktorka, którą widzowie kojarzą np. z „7 rzeczy, których nie wiecie o facecie”, walczyła w szpitalu o utrzymanie ciąży, jej partner romansował z sąsiadką. Nowa dziewczyna Antka — Izabela — jest prawniczką i w żadnym stopniu nie ma związku ze światem polskiego showbiznesu. Zachowanie Królikowskiego w ostry sposób skomentowała Sylwia Bonda!

Nie jest tajemnicą, że relacja Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy od samego początku uchodziła za chwiejną i burzliwą. Para najpierw pozostawała przez jakiś czas związku, ale potem coś się zmieniło i postanowili się rozstać. Jakież było zdziwienie fanów, gdy po chwili Królikowski i Opozda nie tylko do siebie wrócili, ale także obwieścili wszystkim, że zamierzają się pobrać! Ślub miał miejsce latem ubiegłego roku, a niedługo po tym wydarzeniu, Joanna poinformowała, że spodziewa się dziecka. 

Okres, gdy Antek i Joanna powinni wykorzystać na przygotowywanie się do bycia rodzicami, okazał się trudny dla tej dwójki. Szczególnie mocno odczuła to Joasia, która najpierw była zmuszona zmierzyć się z rodzinnym dramatem z własnym ojcem w roli głównej, a potem okazało się, iż utraciła wsparcie swojego męża, który zamiast przy niej trwać i wspierać, postanowił rzucić się w wir imprezowania. Ostatecznie zachowanie Królikowskiego skończyło się romansem, jaki jednoznacznie zakończył małżeństwo z Opozdą. 

Joanna Opozda opuściła szpital samotnie, z wyraźnym smutkiem wyrysowanym na swojej twarzy. W tym momencie Sylwia Bonda nie wytrzymała i postanowiła umieścić mocny wpis na swoim Instagramie, którym ostro potępiła zachowanie Antka Królikowskiego! Przejdź do następnej strony, aby przeczytać wypowiedź Sylwii Bondy!