Z torebką za 30 tysięcy do warzywniaka, czyli ekscentryczna Monika Olejnik!

Monika Olejnik — słynna polska dziennikarka radiowa, telewizyjna i radiowa — postanowiła odwiedzić osiedlowy sklep z warzywami i owocami. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, iż przez jej ramię była przewieszona torebka warta 30 tysięcy złotych!

Nie można zaprzeczyć temu, że Monika Olejnik jest nie tylko prawdziwą legendą polskiego dziennikarstwa, ale także ikoną mody. Niektóre elementy jej strojów dosłownie przeszły do historii. Mamy tutaj na myśli choćby niezwykle wysokie buty na szpilce, jakie można dostrzec w niemal każdym odcinku programu „Kropka nad i”. Pani redaktor zwykła także przechadzać się po warszawskich ulicach w stylizacjach, obok których naprawdę trudno jest przejść obojętnie. Nie powinno zatem dziwić nikogo, że tuż za Moniką Olejnik kroczy zwykle orszak poszukujących sensacji paparazzi. 

Tym razem fotoreporterom udało się uchwycić Monikę Olejnik ubraną w komplet, gdzie kolorem dominującym była czerń. Dziennikarka zrezygnowała z intensywnych odcieni, poza jednym drobnym wyjątkiem. Mowa jest o wściekle różowym detalu na noszonej przez nią bluzie, jaka była ukryta pod płaszczem typu oversize. Nie zabrakło także bardzo stylowych, zielonych rękawiczek i nieco ekstrawaganckich, poszarpanych jeansów. Wisienką na torcie w tym przypadku była duża i wyraźnie wyróżniająca się na tle całej stylizacji torebka z domu mody Chanel, której cena wynosi aż 30 tysięcy złotych. 

Od kilku tygodni dużo się słyszy o planach Chanel. Dom mody planuje drastycznie powyższych ceny wszystkich swoich produktów. Niewykluczone zatem, że Monika Olejnik postanowiła kupić kilka akcesoriów, zanim te staną się daleko poza jej możliwościami finansowymi. W tak drogim stroju znana dziennikarka postanowiła udać się po zakupy do swojego ulubionego, osiedlowego warzywniaka, gdzie jej uwaga skupiła się na dorodnych dyniach. Czy nawet tak prozaiczne czynności jak kupowanie warzyw muszą występować w oprawie z odzieży wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych?

To jednak nie wszystko! Paparazzi uchwycili Monikę Olejnik, gdy da odsłuchiwała coś na swoim telefonie. Przejdź do następnej strony, aby poznać szczegóły!