Pewien żołnierz piechoty morskiej nie mógł się doczekać, aż zobaczy swoją żonę, mimo wszystko jest zaskoczony spotkaniem.

Wielkie obawy

– Jak tylko zaczęliśmy mieć problemy z Koreą Północną, zaczęłam się martwić – wyjaśniła później Natasha w wywiadzie dla NBC. – Pożegnał się ze mną, a ja się wzruszyłam. Chciałam mu wszystko wyznać, ale spanikowałam. Udało mi się zachować spokój i postanowiłam jeszcze poczekać. Z uwagi na niebezpieczną sytuację misja miała trwać kolejne 30 dni. W końcu jednak nadszedł czas powrotu do domu.

Spotkanie po rozłące

Kiedy statek Chrisa w końcu wrócił do Stanów Zjednoczonych, jego rodzina czekała na niego z powitaniem na brzegu. Dzieci przebrane za marynarzy podbiegły do ojca, gdy tylko ten zszedł ze statku. Natasha pozostała nieco w tyle, chowając się za dużym transparentem „Witaj w domu”.

Niewiarygodne odkrycie

Natasha odłożyła go, dopiero gdy Chris podszedł w jej stronę. Marynarz, przytulając żonę, od razu zorientował się, że coś jest nie tak. Zdał sobie sprawę, że coś się zmieniło.

Dzień, w którym żołnierz wrócił do domu wypadł w Dzień Ojca. Niesłychany zbieg okoliczności, ponieważ to wtedy Chris po raz pierwszy zobaczył rosnący brzuch Nataszy, która po raz kolejny była w ciąży. Wyjątkowy moment, w którym Chris zdał sobie z tego sprawę, został sfilmowany przez przyjaciół i błyskawicznie zyskał popularność w Internecie. Razem z Nataszą spodziewają się czwartego dziecka. Natasha od miesięcy ukrywała swój ciężarny brzuch na zdjęciach i poprosiła rodzinę, aby nie wyjawiała tajemnicy Chrisowi. Ciąża jednak to nie jedyna rzecz, którą przed nim ukrywała.

Przyjęcie z okazji ujawnienia płci dziecka

Oprócz przyjęcia powitalnego dla Chrisa, Natasha zorganizowała również imprezę z okazji ujawnienia płci dziecka. Ojciec nie wiedział jeszcze, czy będzie miał kolejnego syna, czy córkę. Na przyjęciu dowiedział się się, że żona spodziewa się dziewczynki. Natasza była już w ósmym miesiącu ciąży. Wspólnie z Chrisem poczynili niezbędne przygotowania do narodzin dziecka. Zrobili też razem mnóstwo zdjęć, żeby mieć wspomnienia z okresu ciąży.

Bliżej siebie

Według Nataszy ta szczególna niespodzianka jeszcze bardziej zbliżyła parę do siebie. Nie chciała, żeby Chris czuł, że okres ciąży omija go podczas misji i udało jej się tego dokonać. Chris również cieszył się, że dowiedział się osobiście, a nie e-mailem lub telefonicznie. – Było ciężko, ale ostatecznie było warto – mówi Natasha.

Ich córka Anara Rose urodziła się w sierpniu 2017 roku. Na szczęście Chris mógł zostać w domu przez kilka miesięcy ze swoją piękną rodziną przed ponownym wyjazdem. Cóż za piękna historia!

Strona 2/2

Czytaj także: Kobieta jest przekonana, że ma kamienie nerkowe, jednak okazuje się, że jest w ciąży z trojaczkami

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Soolide | Zdjęcie: Unsplash