Ta kobieta ma 96 lat i wystawiła swoją posiadłość na sprzedaż, osłupiejesz, gdy zajrzysz do środka!

Pomieszczenie kuchenne

To jedno z większych pomieszczeń w całym domu, dostępna przestrzeń w zupełności wystarczy na przygotowywanie potraw dla większej liczby domowników. Nie mogło się obejść bez stylowych akcentów, od żyrandola wprost nie można oderwać oczu! Robi wrażenie, nieprawdaż? Także tutaj nie brakuje szczegółów o różowej barwie. Ponadto, kuchnia została wyposażona w duży zlew, w którym z łatwością umyjemy całą sterrtę brudnych talerzy i garnków. Zastanawia nas tylko, czy znajduje się tutaj zmywarka…

Główny pokój sypialny

Pomieszczenie jest wypełnione odcieniami fioletu i ciężko jest sobie wyobrazić lepsze miejsce na odpoczynek po ciężkiej pracy. Kremowy kolor mebli doskonale współgra z pościelą, tworząc przyjemną dla oka, relaksującą tonację. Dodatkowo naszą uwagę przykuł długi na całą szerokość pokoju nocny regalik.Drugi pokój sypialny

Nie można odeprzeć się wrażeniu, że to pomieszczenie przebija wszystkie inne, biorąc pod uwagę ilość różu, który tu występuje. Na ścianach widzimy jasne odcienie barwy różowej, zadbano o każdy szczegół. Mimo swoich niewielkich rozmiarów sypialnia sprawia wrażenie komfortowego i bezpiecznego miejsca. Jeśli staruszka miała wnuczkę, to z pewnością uwielbiała ona tutaj spać.

Pomieszczenie pisarskie

Znajduje się tutaj niewielkie biurko, właśnie dlatego określiliśmy ten pokój mianem pomieszczenia pisarskiego. Wiek właścicielki wskazuje, że musiała ona tutaj napisać sporo listów, i kto wie, być może część z nich dotyczyła spraw sercowych. Możemy tylko przypuszczać.

Głębokie uczucie, jakim starsza pani obdarzyła swoją posiadłość widać na każdym kroku. Z pewnością doszło tutaj do wielu ciekawych wydarzeń, które na zawsze pozostaną we wspomnieniach właścicielki. Oby szczęśliwi nabywcy docenili jej wkład i obdarzyli ten dom równie szczerą troską.

Strona 3/3