Na pierwszy rzut oka ten garaż się niczym nie wyróżnia, zajrzyj do środka, a włosy staną ci dęba!

Miejsce nie do poznania

Zamknij oczy i wyobraź sobie garaż, w którym znajduje się wszystko, czego potrzeba do życia. Pewnie przyszło ci to z trudem, nieprawdaż? W każdym razie dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu przestrzeni można urządzić w nim pokoik dla dzieci, miejsce do relaksu ze znajomymi lub coś na miarę apartamentu, który z powodzeniem wynajmiesz gościom poprzez portale pokroju Booking.com. Jednak czasami warto dać ponieść się fantazji, a przedstawione zdjęcia są tego najlepszym dowodem!

Klasa i styl

Nikomu z nas nie przyszłoby do głowy, że po przekroczeniu progu tego pomieszczenia, ku naszym oczom ukaże się taki widok! To minimalistyczna stylistyka, z mnóstwem miejsca do dyspozycji! Pozostałe fotografie zostały umieszczone na kolejnych stronach.

Minimalizm

Ten apartament to książkowy przykład modernistycznej aranżacji w minimalistycznym stylu. Projektant odpowiedzialny za to wnętrze dokładnie wszystko rozplanował, w centralnej części widać drewnianą wyspę, będącą rdzeniem całego pomieszczenia. Wyspa została wyposażona w wygodną kanapę, blat roboczy, a w tylnej części znajdują się schodki, wiodące na jej szczyt, gdzie umieszczono łoże pokaźnych rozmiarów!

Multi-funkcjonalność

Miejsce do spania stanowi integralną część wnętrza – pokonując schodki, znajdziemy się przy łóżku, które dosłownie się prosi, żeby uciąć sobie komara. Na suficie umieszczono okno, dzięki czemu można podziwiać wieczorne niebo, zanim odpłyniemy w objęcia Orfeusza. To rozwiązanie jest zarówno praktyczne, jak i stylowe. Ponadto, wyspa daje nam do dyspozycji komfortową kanapę i wygodny blat roboczy. To funkcjonalność na miarę projektantów szwajcarskich scyzoryków!   

Pomieszczenie kuchenne

Z pewnością nie można tutaj narzekać na brak odpowiedniego oświetlenia, a to wszystko za sprawą okiennicy o pokaźnych rozmiarach. Rozległa przestrzeń pozwala na przygotowywanie wykwintnych dań. Zadbano również o miejsce do spożywania posiłków, z łatwością podejmiemy gości, którzy zasiądą wygodnie przy stole.

Jakie masz zdanie na temat tego wnętrza?  Ten garaż z powodzeniem można wynająć turystom lub zamieszkać w nim na co dzień. Jesteśmy pod wrażeniem, czapki z głów!

Strona 2/2