Wow: ta rodzina mieszka w starym autobusie szkolnym o powierzchni 16 m2

Przechowywanie i organizacja

Życie w domu na kółkach i jeżdżenie nim brzmi niesamowicie, ale wiele osób miałoby ogromne zmartwienie, a mianowicie, gdzie postawić wszystkie rzeczy?!

– Dzieci mają koszyk z zabawkami, a my wyznajemy ścisłą zasadę: jeśli kupujemy coś nowego, pozbywamy się czegoś starego. Większość „zabawek” to w rzeczywistości akcesoria do robótek ręcznych, takie jak farba, przędza, patyczki do lodów, pędzle. W ten sposób lepiej można wykorzystać przestrzeń, ponieważ można tych rzeczy używać na wiele sposobów i być do tego kreatywnym.

Pakowanie

Kaitlin i Jennifer przechowują swoje ubrania w dwóch dużych szufladach pod kanapą.

– Nawet spakowanie się na długi weekend może być wystarczająco trudne. Jak się spakować na całoroczną podróż, podczas której będziemy doświadczać wszystkich pór roku i temperatur? Sekret dokonywania tych trudnych wyborów: Marie Kondo i dużo wina – napisała para na Instagramie.

Czas wspólny

Życie na mniejszą skalę było świadomym wyborem rodziny i dobrą decyzją.

– Umożliwiło nam to spędzanie wspólnie czasu na nowe sposoby. Co wieczór siedzimy przy ognisku, naszym salonie. W każdą sobotę rano gdzieś wychodzimy. W ciągu tego roku jedliśmy razem częściej niż łącznie przez ostatnie 8 lat.

Więcej zdjęć i wideo o elegancko zaprojektowanym autobusie zobaczysz tutaj.

Strona 2/2

Czytaj także: Zobacz: ta para zbudowała dom w niezwykłej łodzi podwodnej

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Apartment Therapy | Zdjęcie: kadr z wideo