Co dzieje z twoimi nogami, gdy spoczywasz na krześle? Sprawdź, czego można się dowiedzieć o tobie, oceniając twoją pozycję siedzącą!

Nasze ciało może zdradzać istnienie drugiego dna w wypowiadanych sentencjach, jednocześnie ujawniając stosunek do naszego rozmówcy. Dlatego też komunikacja pozawerbalna odgrywa kluczową rolę w kontaktach międzyludzkich. Co więcej, dowiadujemy się z niej wiele na temat cech charakteru oraz nastawienia względem otaczającego nas świata. Zwracasz uwagę na pozycję, którą zajmujesz w trakcie zasiadania? Czy wiesz, że zdradza ona szczegółowe informacje na twój temat? Zapoznaj się z poniższymi opisami, aby poznać szczegóły:

Ułożenie A

Zajmowanie takiego ułożenia sugeruje kreatywność w połączeniu z magnetyczną osobowością. Osoby siedzące w tej pozycji podejmują chaotyczne działania, prowadzące do nieprzemyślanych decyzji, co z kolei przysparza im wielu problemów, które w większości udaje się rozwiązać z pomocą wewnętrznej charyzmy. Z reguły podchodzą do życia z dystansem i chętnie próbują nowych rzeczy, kolekcjonując mocne wrażenia. Poznawanie ludzi to dla nich bułka z masłem, aczkolwiek przeważnie nowe związki rozpływają się niczym łzy na deszczu.

Ułożenie B

To ułożenie ludzi bujających w obłokach. Marzenie o niebieskich migdałach to codzienność, która jest w stanie ich całkowicie pochłonąć. Współczują i z reguły nie mają problemów, dotyczących relacji międzyludzkich, ale zdarza im się podchodzić z dystansem do drugiego człowieka. Potrafią zamienić się w słuch, nie mniej jednak dużo rozmyślają na temat własnych emocji.

Ułożenie C

Są to osoby działające spontanicznie, które nie potrafią skupić się na konkretnej rzeczy, wręcz można odnieść wrażenie jakby miały owsiki. Mózgi tych ludzi działają na najwyższych obrotach, sprawiając, że z ust wypływa nieprzemyślany słowotok, niosący za sobą następstwa, których nie brali pod uwagę. Nuda dopada ich nad wyraz szybko, a realizacja celów długo terminowych to dla nich czarna magia. Ich ulubione środowisko jest pełne interaktywnych przedmiotów zapewniających chaotyczną stymulację. Na ogół są samotnikami, a przebywanie w związku przez dłuższy czas raczej nie wchodzi w grę.

Ułożenie D

Tego typu osoby cechuje wręcz niespotykana inteligencja idąca w parze z przemyślanymi decyzjami. Nigdy się nie spóźniają. Przykładają dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego, jednocześnie dbając o porządek otoczenia, w którym funkcjonują na co dzień. Z początku podchodzą do ludzi z dystansem, niewiele zdradzając o sobie. Przeważnie mówią prosto z mostu i nie obgadują ludzi za plecami. Trzymają swoje nerwy na wodzy, przez co ciężko jest ich sprowokować.

Ułożenie E

Tego typu osoby mają konkretnie określone cele i konsekwentnie je realizują. Spełnianie własnych ambicji odgrywa kluczową rolę w ich życiu, nigdy nie spoczywają na laurach, co również tyczy się sfery miłosnej i zdrowotnej. Da się zauważyć perfekcjonizm w każdym aspekcie ich codzienności, włącznie z dbaniem o własny wizerunek. Mimo wszystko ciężko jest im zaspokoić własne pragnienia, nieustannie dążą do podniesienia swojego poziomu życia. 

Źródło: Voorspoedigleven