Ta kobieta ma 96 lat i wystawiła swoją posiadłość na sprzedaż, osłupiejesz, gdy zajrzysz do środka!

Pomieszczenia zostały zaaranżowane pod kątem rozmaitych stylów

Pewna część pokoi jest niebywale schludna i urządzona w duchu klasycznego klimatu, a pozostałe przywodzą na myśli stare, wiejskie chatki. To niepowtarzalna kombinacja, nieprawdaż? Dzięki takim miejscom można poczuć się, jakby w żyłach płynęła błękitna krew. Ciekawe ile czasu trzeba poświęcić, aby doprowadzić swoją posiadłość do takiego stanu? Być może ta kobieta dokonała zakupu całego wyposażenia zaraz po swoim przyjeździe, a może systematyczne powiększała kolekcję?

Umywalnia

Niewielkie rozmiary łazienki nie ujmują jej uroku, znajduje się tam mnóstwo ozdobnych szczegółów. Mimo upływu czasu nie widać śladów zużycia, wszystko jest utrzymane w czystości. Biorąc pod uwagę wiek właścicielki, jesteśmy pełni podziwu!Pomieszczenie piwniczne

Kto by się spodziewał, że w dolnej części domu odnajdziemy bar wraz z lobby, urządzone w sielskim stylu. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce na odpoczynek pod koniec ciężkiego dnia roboczego? To pomieszczenie swoim stylem nieco odbiega od pozostałej części domu, w każdym razie w pełni zyskuje nasze uznanie. Ta lada barowa robi wrażenie! Zakrapiana impreza w takim miejscu z pewnością należałaby do udanych.

Antresola

Aranżacja wnętrza została dokładnie przemyślana, widać to na pierwszy rzut oka. Dołożono wszelkich starań podczas urządzania półpiętra! Wystarczy popatrzeć na detale, takie jak wazon pełen kwiatów, czy też meble, odpowiednio dopasowane do miejsca.

Barwa różowa to ukochany kolor staruszki!

Starsza pani wprost uwielbia różowe odcienie, widać to na każdym kroku. Powierzchnia ścian w zdecydowanej większości pomieszczeń zawiera detale w kolorze różowym, można się poczuć niczym Alicja w krainie czarów. Wystarczy popatrzeć na tę cudną papeterię z motywami kwiatów! Odnosi się wrażenie, że właścicielką domu jest księżniczka z prawdziwego zdarzenia!  Ten kawałek przestrzeni jest doskonałym miejscem na spożycie śniadania lub oddanie się lekturze codziennej prasy. Starowinka na pewno spędziła tam wiele miłych chwil.

Strona 2/3